Setkání s komunitou a krizovým řízením v Plaňanech

Kategorie: Odolná obec 2, Plaňany | 0

Za účasti obyvatel obce, několika zastupitelů a pana starosty proběhlo dne 16. března 2017 další setkání komunity i krizového řízení v Plaňanech.

V první části setkání byl velmi stručně znovu představen projekt (pro případ, že by někdo na jednání přišel poprvé) a následně začala společná práce na příručce pro obyvatele obce pro případ mimořádné události.

V druhé části schůzky se skupina účastníků společně s týmem humanitárního oddělení DČCE dotkla možností podpory obce v plánovaných opatřeních, ale i činnosti některých spolků účastnících se na povodňových operacích. Z diskuze vyplynulo, že možnosti jsou široké a již se vykrystalizovalo několik návrhů, které vypadají slibně a realizovatelně.

Ze setkání a diskuze bylo jasné, že téma povodní je stále velmi těžké téma spojené s velkým množstvím emocí, nicméně po skončení setkání odcházející obyvatelé vypadali přesvědčeně o vhodnosti a potřebnosti tohoto projektu a slibovali svou účast na dalším setkání. Pokud máte nyní pocit, že byste se rád/a připojil/a, neváhejte a přijďte také, a to 1. června do základní školy v Plaňanech od 18. hodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *