Chcete se stát dobrovolníkem?

Chcete se stát dobrovolníkem?

I v roce 2018 budeme pokračovat s projekty, které zajišťují připravenost a odolnost obcí, komunit, obyvatel, ale třeba i dobrovolníků na mimořádné události. A tak s příchodem nového roku začínáme pomalu plánovat školení dobrovolníků, které se letos uskuteční opět poslední říjnový víkend v Bělči nad Orlicí.

Co vše se na takovém školení děje a k čemu by vám mohlo být? Potkáte nové lidi, rozšíříte si obzory a něco se naučíte. Můžete například získat certifikát první pomoci, krizové intervence či řidičů referentů. Takže proč si takový víkend nedopřát, když vše za Vás zorganizujeme a zaplatíme :). Jak probíhalo poslední školení, se můžete dozvědět tady. Pokud už nyní tušíte, že byste měli o tuto akci zájem, nebojte se napsat na dobrovolnici@diakoniespolu.cz. Počet míst je omezen na maximálně 15 lidí, takže určitě dlouho neváhejte.

Chcete se stát dobrovolníkem Diakonie a pomáhat při mimořádných událostech v ČR?

Přidejte se k síti 600 dobrovolníků Diakonie ČR, kteří jsou připraveni pomoci. Pokud pracujete jako stavař, statik, psycholog, sociální pracovník a chcete díky své odbornosti pomáhat lidem zasaženým mimořádnou událostí, budeme rádi, když se nám ozvete.

Hledáme i dobrovolníky, kteří chtějí nabídnout pomoc s úklidem škod po mimořádných událostech. Takových lidí není nikdy dost a my si jich moc vážíme. Z toho důvodu se jim nabízíme různá školení, koncerty apod., na kterých se společně můžeme setkávat.

 

Zapojte se a darujte

Díky vám předcházíme dopadům přírodních katastrof, zasahujeme při povodních a suchu v České republice a pomáháme lidem, které přírodní katastrofa postihla. Váš dar použijeme tam, kde bude nejvíce potřeba. Také vás budeme pravidelně informovat o tom, jak dary využíváme.

Děkujeme vám, že podporujete naši práci!